Dj Olmak İster Misiniz ?

Pro Dj Antalya Dj Eğitimleri bünyesine katılan her öğrenci, eğitimleri bittikten sonra aynı zamanda bu sektörde iş bulma imkanıda sağlamaktayız.


Pro Dj Antalya

Prodüktör Olmak İster Misiniz ?

Prodüksiyon Eğitimleri Aklındaki müziği gerçeğe dönüştürmek !!

Prodüksiyon (Production) diye adlandırdığımız bu eğitimlerde, sıfırdan bir parçanın tamamlanmasına kadar geçen süreçte, prodüktör adaylarının ihtiyaç duyacakları teknik bilgiler öğretilir. Diğer bir deyişle; aklınızdaki müziği gerçeğe dönüştürmek için size gerekli olacak tüm bilgi donanımı verilir.Eğitimlerin amacı, öğrencilere müzik yapımı konularında her yönde donatılmış bir eğitim vermenin dışında ayrıca, öğrencilerin özgünlük ve yaratıcılık kabiliyetlerini geliştirmektir.
Pro Dj Antalya stüdyomuzda bulunan ses kartı,midi klavye,macbook pro ve referans monitörlerimizi kullanma imkanı bularak ilk adımı atmanızı sağlıyoruz…

Genel Bilgi :

-Kurgu Teorileri

-Başlangıç Seviyesi Elektronik Müzik Yapımı

-Orta Seviye Elektronik Müzik Yapımı

-Remix Teknikleri

-İleri Remix Teknikleri

-Efekt bilgisi (delay, reverb, send, return)

-Düzenlemeye giriş

-Vokal kaydı ve düzenlemesi

-Otomasyon

-İleri seviye audio edit

- Ek ücret ödemeden dünyadaki prodüktörlerin kullanmış olduğu ses bankalarını elde atma imkanı buluyorsunuz.

Kendi müziğinizi yaratmak artık sizin elinizde. Bu program sayesinde kendi bestelerinizi profesyonel bir şarkı haline getirebilir, en beğendiğiniz şarkılara remixler yapabilir hatta plak şirketlerinden yaptıklarınızı yayınlatabilirsiniz. Bu programda öğrenciler sequencer programların temel kullanımını, kaydetmeyi, mikslemeyi ve düzenlemeyi öğrenerek, ev ortamında kayıt operatörü olmaya ilk adımı atacaklardır. Programa kayıt olan öğrenciler bitirme projesi olarak kendi şarkılarını kaydederek sertifika almaya hak kazanırlar.

Not: Prodüksiyon dersleri Logic ara yüzü ile verilmektedir. Apple Macintosh olmayanlar icin Logic pc version’u  5.5 kullanılabilir.

Pro Dj Antalya

Piyano Eğitimi Almak İster Misiniz ?

Piyano eğitimi, çocuğun fiziksel özellikleri ile küçük değişiklikler gösterse de 4-5 yaşında başlar. Her yaşta çalınabilecek bir enstruman olan piyano tıpkı diğer enstrumanlar gibi erken yaşta başladıkça fazla sonuç alınan bir branştır. İki elin aynı anda iki farklı anahtar okuyarak çaldığı bu enstrumanın faydaları yadsınamayacak kadar çoktur.

1) Geliştirilmiş El-Göz Koordinasyonu: Piyano çalma sayesinde gelişen el-göz koordinasyonu, yazı yazmada kolay öğrenme, güzel el yazısı yazma yeteneği sağlar.

2) Geliştirilmiş Konsantrasyon: Öğrenci, piyano sayesinde çabuk odaklanmayı öğrenir. Nota takip etmek konsantrasyon ve odaklanmayı geliştirir.

3) Okul Başarısında Artış: Piyano çalmak öğrencinin fen, matematik gibi sayısal konulardaki başarısını arttırır.

4) Karakter Gelişimine Katkı: Öğrenci konser sanatçısı olmayabilir fakat sanata bakış açısı geliştirir ve donanımlı bir vizyona sahip olur.

5) Özgüven Artışı: Öğrenci öğrendikçe ve öğrendiğini topluluk içinde icra edip başarı gösterdikçe özgüveni artar.

6) Güçlü Bir Hafıza: Piyano çalan öğrencilerin hafızaları gelişir, kolay unutmazlar.

Pro Dj Antalya

İletişim Bilgileri

Telefon: 0555 5432 555

Mail: info@berkbati.com

Adres: Balbey Mahallesi 405 Sokak Mehmet Ali Gönen İş Merkezi Kat:1 No:19
(Garanti Bankası Balbey Şubesi Üstü)

Biz Sizi Arayalım